Gebze Belediyesi Zabıtasından pazarlarda, sosyal mesafe ve hijyen denetimleri. Gebze Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekipler, ilçede kurulan pazarlarda Kovid 19 virüs salgınıyla mücadele çalışmaları kapsamında denetim yapıyor. Mevlana Kapalı Pazaryerinde kurulan Cuma pazarına gelen vatandaşları ve esnafları sosyal mesafe ve hijyen kurallarına ilişkin uyaran Gebze zabıtası, pazara maskesiz gelen vatandaşlara maske dağıtıyor. Pazara girişte kurulan dezenfektan noktasının yanı sıra pazarcı esnaflarını da ziyaret eden zabıta ekipleri, maske ve mesafe kuralına ilişkin uyarılarda da bulunuyor. Gebze Belediyesi Zabıta Müdürlüğü yetkilileri denetim ve uygulamaların ilçede kurulan tüm pazarlarda devam edeceği bilgisini paylaştı.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.