Yeniden Refah’ın Gelişi Çarşamba’dan Bellidir « Bölge Haber Gazetesi

5 Temmuz 2022 - 15:19

Yeniden Refah’ın Gelişi Çarşamba’dan Bellidir

Yeniden Refah’ın Gelişi Çarşamba’dan Bellidir
Son Güncelleme :

03 Şubat 2022 - 12:23

87 views

Yeniden refah partisi (YRP) Kocaeli İl Kadın Kolları, her ay yaptıkları kadın esnaf ziyaretlerine geçtiğimiz gün bir yenisini ekledi. İl Kadın Kolları STK başkanlığınca planlanan çalışmada Kocaeli’nin; Başiskele, İzmit, Derince, Çayırova, Gölcük, Körfez ve Gebze ilçelerinde belirlenen noktalardaki 223 esnaf, partili heyetleri ilgi ile kucakladı.

    Esnafın dört gözle Yeniden refah partisi iktidarını beklediğini söyleyen STK başkanı Ülkü Kırlı Ercan, yaptıkları ziyaretler sonucunda ‘’Refahın gelişi Çarşamba’dan bellidir.’’ sözlerini kullandı.

    Ercan, ziyaret ettikleri esnaflara, YRP Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan’ın ‘’Biz Yeniden Refah iktidarında Borçlanma Genel Müdürlüğünü değil, Milli Kaynak Üretme Genel Müdürlüğünü Kuracağız. Böylelikle bir senede 100 milyar dolar borçsuz, zamsız vergisiz kaynak bulacağız. Bu 100 milyar dolar kaynakla gelir gelmez memura, işçiye, emekliye %100 maaş zammı yaparak işe başlayacağız. Hem işçimizin hem işverenimizin yüzünü güldüreceğiz.’’ sözlerini aktardıklarını, ümidini kaybetmek üzere olan esnafa ümit ve destek olduklarını söyledi.

YORUM YAP

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments