Türk Ocakları Kocaeli Şube Başkanı Yücel Alpay Demir, yönetim kurulu üyeleri Emel Koçoğlu, Mustafa Arha, Taner Çetinkaya ve Şenol Karamus Kocaeli Valisi Seddar Yavuz’u makamında ziyaret etti. Mülki idari amirler konusunda şanslı bir ilde yaşıyoruz diyen Türk Ocakları Kocaeli Şube başkanı Yücel Alpay Demir, sayın Valimiz Seddar Yavuz bey’in tecrübesi şehrimiz için önemli bir kazanım, biz de kendisine hoş geldin demek ve faaliyetlerimiz hakkında bilgi vermek için ziyarette bulunduk. Sayın Valimize misafirperverliği, Ocağımızın 100 yılı aşkın tarihi hakkındaki bilgisi ile faaliyetlerimizi aktarırken göstermiş olduğu ilgisi için teşekkür ederiz dedi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Seddar Yavuz sivil toplum kuruluşlarının önemine değinerek Türk Ocağı yöneticilerine çalışmalarında başarılar dilediğini belirtti.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.