Dilovası Kaymakamı Mustafa Asım Alkan ve Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, Kocaeli Valisi Seddar Yavuz’u ziyaret ederek İstiklal Marşı’mızın 100. Yıl etkinliklerine davet ettiler. Dilovası Kaymakamı Mustafa Asım Alkan ve Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir önceki gün Kocaeli Valisi Seddar Yavuz’u makamında ziyaret ettiler. Ziyarette Dilovası’nda gerçekleşecek olan projeler hakkında fikir alışverişinde bulunuldu. Samimi ortamda gerçekleşen ziyarette Kaymakam Alkan ve Belediye Başkanı Şayir, 2021 yılının “İstiklal Marşı Yılı” olması ve 100. Yılı’nın kutlanması için düzenlenecek etkinliğe Vali Yavuz’u davet ettiler. Vali Yavuz ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek İstiklal Marşı’nın 100. Yılı çerçevesinde düzenlenecek etkinliğe katkı sunacağını belirtti. Vali Yavuz ayrıca Yahya Kaptan’ın ölümünün 101. Yılı nedeniyle düzenlenen etkinliğe katılamadığını ancak en kısa sürede Yahya Kaptan’ın Tavşancıl’da ki mezarını ziyarette edeceğini de belirtti
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.