Çayırova Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, üstyapı çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Emek Mahallesinde tam gaz çalışmalarını sürdüren ekipler, bordür, kilit taşı, pmt ve binder asfalt serimi gerçekleştiriyor. Hizmetleri aciliyet ve öncelik sırasına göre yapan Çayırova Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin Emek Mahallesi’nde devam eden üstyapı çalışmaları kapsamında Mayıs ayından buyana 1000 metre bordür, 4 bin m2 parke taşı, 400 metre yağmur suyu hattı döşendi. Tam gaz çalışmaların devam ettiği Emek Mahallesi’ne 3 bin 500 ton pmt ve 2 bin ton asfalt seren ekipler, sezon boyunca 35 sokağı 10 bin ton asfaltla kaplayacak
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.