işadamı Ulaş Çetinkaya tarafından kurulan TEMA Perde, törenle hizmete açıldı. Gebze Hacı Halil Mahallesi’nde 1231 Sokak’ta kurulan TEMA Perde’nin açılışına İyi Parti Gebze Belediye Meclis Üyesi Birol Elüstü, İyi Parti Kocaeli İl Başkan Yardımcısı Nusret Acur, İyi Parti Gebze İlçe Başkanı Burak Uluköylü, Kars Ardahan Iğdır Dernek Başkanı Yardımcısı Ali Çetinkaya ile çok sayıda davetli katıldı. Katılmıcılar Ulaş Çetinkaya’ya “hayırlı olsun” temennisinde bulundu. Ulaş Çetinkaya, katılımcılara “teşekkür” etti.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.