Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, kentin dinamikleriyle video konferans yöntemiyle bayramlaştı. Virüsle mücadele sürecinde etkin bir şekilde video konferansla görüşmeler yapan Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, Ramazan Bayramı’nda gerek sokağa çıkma kısıtlaması gerekse de sosyal mesafe dolasıyla bir araya gelemediği Çayırova Belediyesi Meclis Üyeleri, belediye birim müdürleri, mahalle muhtarları, siyasi parti ilçe başkanları, AK Parti ilçe teşkilatı ve mahalle başkanları, il dernek başkanlarıyla video konferansla görüşerek Ramazan Bayramı’nı tebrik etti. Yaklaşık 130 kişiyle video konferansla tek tek bayramlaşan Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi,” Virüs dolasıyla buruk bir bayram yaşıyoruz. Aramızda mesafeler olsa da gönüllerimiz bir bizim. İnşallah zor günleri birlik, beraberlik ve dayanışma içinde geride bırakıp yeniden bir araya gelerek, kucaklaşacağız, sohbet edeceğiz ”diye konuştu.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.