Gebze ve Çayırova ilçelerinde polis tarafından gerçekleştirilen operasyonda bin 39 adet tarihi sikke ele geçirildi. Alınan bilgilere göre bir ihbarı değerlendiren Gebze Kaçakçılık ve Organize Suç Büro Amirliği ekipleri tarafından tarihi eser kaçakçılarına yönelik operasyon başlattı. Çeşitli adreslere düzenlenen operasyonda bin 39 adet tarihi sikke ele geçirildi. Olayla ilgisi olduğu gerekçesiyle de 3 kişi yakalandı. Şüpheliler polis merkezindeki işlemlerinin ardından Gebze Adliyesi´ne sevk edildi
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.