Gebze Belediyesi ekipleri, kısıtlama günlerinde de Gebzelilerin emrinde. Gebze Belediyesi’nin icracı müdürlüklerine bağlı ekipler; hafta sonlarında uygulanan sokağa kısıtlama zamanlarında hizmet vermeyi sürdürüyor. Temizlik işleri müdürlüğüne bağlı ekipler, hafta sonu ana arter ve caddeler başta olmak üzere mahallelerde yıkama çalışmasının yanı sıra çöp toplama, konteynır bakım-onarım, süpürme hizmetlerini de yerine getiriyor. Gebze Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından sokakta yaşayan patili canlar için, ilçenin dört bir yanında besleme faaliyeti yapılıyor. Sokağa çıkma kısıtlaması günlerinde veteriner işlerine bağlı ekipler tarafından ayrıca; vatandaşların yoğun olarak kullandığı alanlarda dezenfeksiyon çalışması da gerçekleştiriliyor. Belediye yetkilileri çalışmaların belirlenen program dahilinde devam edeceği bilgisini paylaştı.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.