Kocaeli’nde uyuşturucu çetesine yönelik 3 ayrı adrese yönelik düzenlenen operasyonda 9 kişi yakalandı. Alınan bilgilere göre İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Narkotik Şube Müdürlüğü’ne bağlı ekipler bir uyuşturucu çetesine yönelik operasyon yaptı. Operasyonda yakalanan 9 kişiyle beraber ele geçirilen maddeler arasında ilginç detaylar ortaya çıktı. Çetenin polise yakalanmamak için uyuşturucu maddelerini süt kutularında sakladıkları ortaya çıktı. Süt kutuları içerisinde gizlenmiş halde 2 bin 302 adet Captagon hap, 547,85 gram plaka esrar, 350 adet sentetik ecza, 127 gram metamfetamin, 22,50 gram bonzai, 7 adet extacy hap, 1 adet hassas terazi ve uyuşturucu satışından kazanıldığı değerlendirilen 9200 TL para ele geçirildi.Polisteki işlemleri tamamlanan şüpheliler dün sabah adli mercilere sevk edildi.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.