CHP Çayırova İlçe Başkanı Mahalle Muhtarlıklarını Ziyaret Etti CHP Çayırova İlçe Başkanı Cihan Soyluçiçek ve Çayırova Belediyesi CHP Meclis Üyeleri ile birlikte dün başlattıkları Özgürlük mahallesi ziyaretlerini bugün de Akse, Yenimahalle ve Emek mahalleleri ile devam ettiler. Gerçekleşen ziyaretlerde İlçe Başkanı Cihan Soyluçiçek ve Meclis Üyesi Muharrem Gökçe, Muhtarlara Nutuk ve maske hediyelerini taktim ettiler ve mahalleler hakkında bilgi aldılar. Gökçe ve Soyluçiçek, Muhtarları bugün ki ziyaretlerinde mahallelerin de covid-19 vakalarının olup olmadığı, ihtiyaç sahibi ailelerin durumları hakkında bilgi alışverişinde bulundular. Mahalle muhtarlarını unutmayan CHP’li İlçe Başkanı ve Meclis Üyeleri ile muhtarlıkları ziyaretlere devam edeceklerini ve bu ziyaretlerin de maske ve nutuk hediye ettiler. Muhtarların herhangi bir ihtiyaçlarının olduğu halde tarafımıza ulaşabileceklerini aktaran Soyluçiçek, ‘’Bizler Çayırova halkımızın refahı için sonuna kadar mücadele etmeye çalışacağız. Bilgi alışverişinde bulunduk mahalle muhtarları ile ilerleyen süreçlerde tekrardan kendilerini ziyaret edeceğiz. Belirlediğimiz bazı sorunları oldu ve bu sorunlar için çalışmalarımızı başlatacağız.’’ İfadelerini kullandı.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.