CHP Çayırova İlçe Başkanı Cihan Soyluçiçek ilçenin iki mahallesinde yaptığı maske dağıtım çalışmasına ilişkin şu açıklamaları yaptı.
Cumhuriyet Halk partisi Çayırova ilçe Başkanlığı , olarak İnönü ve emek Mahallesi’nde halkımıza maske dağıtımına başladık , biz insanlarımızı e-devlete ve ezcanelere mahkum etmemek için çalışmalarımıza , sahada ilçe genelinde devam edeceğiz .
İrtibat:0533 741 58 27
Biz Çayırova’ya güveniyoruz.
Birlikte paylaşacak ,
Birlikte Başaracağız
![](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2020/03/cihan-1.jpg)
Devletin elinin ulaşamadığı yerlere ilçe başkanlığı kriz masası ekibimiz ulaşacak,Halkımızın daima yanında olmaya devam edeceğiz .Çalmadık kapı bırakmayacağız sizlere bir telefon kadar yakınız ,WhatsApp kriz masası numaramızdan bize daima ulaşabilirsiniz.
.