Çayırova CHP İlçe başkanı Cihan Soyluçiçek kadir gecesi mesajı yayınladı. Soyluçiçek mesajında; “Biz onu (Kuran’ı) kadir gecesinde indirdik.(kadir suresi 1. Ayet) bin aydan daha hayırlı olan mübarek gecede dualarımızda sağlık, iyilik, barış ve kardeşlik inşallah eksik olmasın. Kadir geceniz mübarek olsun” ifadelerine yer verdi.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.