CHP Çayırova ilçe Başkanı Cihan Soyluçiçek, tüm Çayırovalıları 19 Mayıs Bayramı’nın yıldönümünde evlerinin ballkonlarına ve pencerelerine çıkmaya davet etti. Soyluçiçek yaptığı paylaşımda “19 Mayıs 2020 19.19’da Tüm yurttaşlarımızı evlerinin pencere ve balkonlarından ellerinde Türk bayraklarıyla İstiklal Marşı’mızı ve Gençlik Marşımızı okumaya davet ediyoruz” ifadelerine yer verdi.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.