Sendikaya üye oldukları gerekçesiye ücretsiz izne çıkartıldığı iddia edilen Şekerpinarda faaliyet gösteren Migros depo işçilerinin is yeri önündeki direnişine CHP Gebze ilçe Başkanı Gökhan Orhan ziyaret etti. Ziyarette Başkan Orhan, işyeri önünde bekleyen işçilere soğuk ortamda sıcak yemek ikram etti. Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan CHP Gebze İlçe Başkanı Gökhan Orhan ” Sicak yemek servisinde bulunduk…Ekmeğimizi bölüşürken yanımızda olan ilçe yönetimime kadın kolları başkanımız Yaşa Erdoğan ve yönetimine teşekkür ederim…” diye konuştu.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.