Karamürsel’in Dereköy Mahallesinde 2 öğrencinin YKS’nin birinci oturumuna geç kaldıklarını farkeden polis, öğrencilerimizi ekip aracına alarak tam zamanında sınava gireceği okula yetiştirmiştir. Ayrıca Karamürsel ilçesi 4 Temmuz Mahallesinde bulunan Kız Mesleki Teknik Lisesinde sınava girecek olan bir öğrencinin kimliğini unuttuğunu gören görevli ekip, öğrencinin kimliğini temin ederek sınava girebilmesine yardımcı oldu.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.