Bugün gündüz saatlerinde etkili olan sağanak yağış bölgemizde kendisini hisstetirdi. Sağanak yağış sonrasında bazı yollar suyla doldu ve yollar ulaşıma kapandı. Bu yollardan birisi de İstanbul yoluydu. D 100 Karayolu’ndaki bazı noktalar suyla doldu. Araçlar yolda kaldı. İtfaiye ekipleri zamanında müdahale yaparak araçtakileri kurtardı. Geriye sadece sağanak yağışın hayatı etkilemesiyle ilgili görüntüler kaldı.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.