DEVA Partisi Çayırova İlçe Başkanı Mehmet Saraç, il yönetim kurulu üyesi Özlem Kaya ve ilçe yönetim kurulu üyeleri Gelecek Partisi Çayırova İlçe Başkanı Kağan Demirci ve yönetimini ziyaret ettiler. İlçe binasında yapılan ziyaret ile ilgili açıklamada bulunan Demirci “Ziyaretlerinden ötürü kendilerine teşekkür ediyoruz. Bizlere hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak onur verdiler. Bütün Partilerin birlikte kardeşçe milletimiz için çalıştığı ve ayrıştırmanın olmadığı eski günleri tekrar görmek dileğimiz” dedi. DEVA Partisi Çayırova İlçe Başkanı Mehmet Saraç, “Kağan Bey’e nezaketi ve misafirperverliği için şükranlarımı sunarım.” dedi.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.