Çayırova’da bir şantiyeden hırsızlık yapan iki kişi polis tarafından yakalandı. Alınan bilgilere göre bir inşaattan çalınan plywood malzemelerinin bulunmasıyla ilgili polisin yaptığı çalışmada iki kişi yakalandı. Yakalanan biri kadın iki şüpheli Çayırova Emniyet Müdürlüğü’ndeki işlemlerini tamamlanmasının ardından Gebze Adliyesi’ne sevk edildi.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.