Gebze’nin Balçık Mahallesi girişinde bulunan bir noktada sürekli trafik kazası yaşanması buradan gitmek zorunda kalan sürücüleri endişelendiriyor. Sık sık yaşanan kazalardan dolayı bazı sürücüler tereddüt içinde. Bölge Haber’e konuşan sürücüler “Balçık’taki bu viraja bir önlem alınmalı. Yoksa, yeni kazaların önü alınamaz” diye konuştu.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.