Kocaeli’nin İzmit ilçesinde Yenicuma Mahallesi bölgesinde yer alan Kocaelispor’un şampiyonluğunu anlatan panoya zarar veren bir kişi polis tarafından yakalandı. Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü görevlileri, zarar vermeyle ilgili olarak F.B ‘yi şüpheli olarak yakaladı. İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı polis merkezine götürülen Şüpheli F.B yapılan işlemlerinin ardından adli mercilere sevk edildi.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.