Çayırova Ordulular dernek başkanı Ramazan DEMİR,Çayırova belediye başkanı Bünyamin Çiftçi ve ekibini özverili çalışmalarından dolayı tebrik etti
Ordulular dernek başkanı Ramazan DEMİR yaptığı açıklamada; ‘Corono virüsüne’ karşı gerekli tüm hizmetleri vermekte ve sorumluluklarını yerine gece gündüz demeden getiren Çayırova belediye başkanı sayın Bünyamin Çiftçi ve ekibine teşekkür ediyorum. Sözlerine devam eden başkan DEMİR,Yapılan güzel çalışmalardan dolayı ilçemizin çeşitli bölgelerine teşekkür pankartı astırdık.Bizleri zor günümüzde yanlız bırakmayan başkan ÇİFTÇİ ve ekibi bu teşekkürü hak ettiği kanaatindeyim,diyerek tüm emeği geçenlerden Allah razıolsun,bundan sonraki çalışmalarında kendilerine başarılar diliyorum, dedi