AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, geçtiğimiz günlerde babası vefat eden gazetemizin haber müdürü Ümit Ülker’i ziyaret etti. Ziyarette Milletvekili Yaman’a AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Servet Günay, AK Parti Gebze İlçe Başkanı Recep Kaya, partinin Gebze İlçe teşkilat yöneticilerinden Raif Öztürk ile ilçe yöneticisi Mustafa Ünal eşlik etti. Yaman ve beraberindekiler bir süre gazeteci Ülker ile sohbet etti. Yaman “Memiş amcamıza Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı ve sabırlar diliyorum.” dedi. Ülker, ziyaretlerinden ötürü konukları milletvekili Yaman’a ve beraberindeki heyete teşekkür etti.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.