Kocaeli İl Jandarma Komutanlığınca, son (3) ay içerisinde Gebze, Dilovası, Çayırova, Darıca ve İzmit ilçelerindeki Jandarma ve Polis sorumluluk bölgelerinde meydana gelen ve Faili Meçhul konumunda bulunan (20) adet plaka ve iş yerinden hırsızlık olaylarını gerçekleştiren hırsızlık grubuna yönelik 01.12.2020 günü İstanbul ilinde yapılan operasyon sonucunda, A.Y., Ö.G., R.Ç. ve K.G. isimli şüpheliler yakalanmış, hırsızlık olaylarında kullandıkları araç ele geçirilmiştir. Hırsızların çalmış oldukları malzemeleri sattıkları hurdacılar İstanbul ilinde tespit edilerek, çalınan malzemeler bulunarak sahiplerine teslim edilmiştir. Şüpheliler aynı gün sevk edildikleri adli makamlarca tutuklanarak cezaevine konuldu.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.