“Türkiye Güven Huzur Uygulaması” kapsamında KOcaeli’de İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında , 31 kişi yakalandı, sosyal mesafe kuralına uymayan 7, maske takmayan 12, İşyerinde nargile içilmesine izin veren 1 ve çeşitli trafik ihlallerinden dolayı 102 şahsa olmak üzere, topla 122 kişiye idari para cezası uygulandı. Denetimlere 222 ekipte 953 personel katıldı. Çalışmada 470 iş yeri, bin 193 araç denetlenirken 10 bin 725 şâhısa kimlik sorgulaması yapıldı. Yapılan denetimlerde, sosyal mesafe kuralına uymayan 7, maske takmayan 12, İşyerinde nargile içilmesine izin veren 1 ve çeşitli trafik ihlallerinden dolayı 102 şahsa olmak üzere, topla 122 kişiye idari para cezası uygulandı.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.