Yaklaşık 3 aylık aradan sonra Çayırova’da halk arasında Kırmızı Cami olarak bilinen Osman Nuri Aksoy Cami’nde ilk cuma namazı kılındı. İmam İsa Bacacı tarafından kıldırılan cuma namazında cemaat sosyal mesafe kuralına uygun davrandı. Bölge Haber’e konuşan Osman Nuri Aksoy Cami cemaati “Bizlere bugünleri gösterdiği için cuma namazımızı eda edebildiğimiz için ne kadar şükretsek azdır. Gönlümüzden geçen bu koronavirüs salgın döneminin tamamen ortadan kaldırılması ve yeniden eskisi gibi huzur ve sakinlik içinde namazımızı eda edebilmektir” diye konuştu.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.