Çayırova Kaymakamı Hasan Gözen ve Eşi Şükran Gözen ilçede ikamet eden ve 104 yaşında olan Güllü Nineyi evinde ziyaret etti. Ziyarete İlçe Emniyet Müdürü Tuncel Aldemir ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Deniz Artumlu’ da hazır bulundu. Ziyarette Kaymakam Gözen ile Güllü Nine bir süre sohbet etti.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.