CHP Çayırova İlçe Başkanı Cihan Soyluçiçek, jandarma teşkilatının 181. Kuruluş yılödünümü nedeniyle bir açıklama yaptı. Soyluçiçek yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Jandarma teşkilatı kurulduğu günden , günümüze kadar köklü birikimi, tecrübesi ile gece gündüz demeden fedakârca çalışıyor. “Vatandaşlarımızın huzur ve güvenliğinin sağlanmasında bu güne kadar hiçbir zorluğa boyun eğmeden görevini yerine getiren kahraman Jandarma teşkilatı, bundan sonra da üstlendiği zorlu görevi başarıyla sürdüreceğine yürekten inanıyorum. Bu duygu ve düşüncelerle, Türk Jandarma Teşkilatının 181’inci kuruluş yıldönümünü içten dileklerimle kutluyor, bu anlamlı günde Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere tüm silah arkadaşlarını ve aziz şehitlerimizi rahmetle , kahraman gazilerimizi minnetle anıyor, halen görevi başında bulunan teşkilat mensuplarına da sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.”
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.