Son zamanlarda gerek havanın sıcak olması gerekse bazı duyarsız vatandaşların ihmali sonucunda başlayan yangınlara gönüllü itfaiye ekipleri süratle müdahale ederek büyümesini önlüyor. Bunun son örneklerinden birisi Gebze Beylikdağı ile Denizli mahallelerinde görüldü. Makilik alanda başlayan yangına itfaiyeciler zamanında müdahale ederek büyümesini önledi.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.