Ramazan bayramı arefesinde bile çalışmalarını eksiksiz sürdüren İSU’ya vatandaşlar teşekkür etti. Bölge Haber’e konuşan Çayırovalılar “bu ramazan ayında bile çalışmalarını sürdüren İSU ekiplerine teşekkür ederiz. Eğer onlar çalışmamış olsaydı bugün yağan yağışta su baskını belki de kaçınılmazdı” diye konuştu.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.