AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Servet Günay, İSU Çayırova Şube Müdürü Erdal Gültekin’i makamında ziyaret etti. Ziyarette ilçenin su ve kanalizasyon alt yapısı hakkında bilgi alan Günay ve beraberindekiler karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.
0
Mutlu
0
Üzgün
0
Sinirli
0
Şaşırmış
0
Virüslü
Günay’dan İSU’ya ziyaret
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.