Gebze Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı Çevre Koruma Kontrol Servisi, gürültü kirliliğinin önüne geçmek amacıyla denetimlerini sürdürüyor. Gebze Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı Çevre Koruma Kontrol Servisi yaz aylarında artan gürültü şikâyetlerine yönelik denetimleri arttırdı. Gelen şikayetleri değerlendiren ekipler, işletmelerde ses ölçümü ve denetim geçekleştiriyor.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.