AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Servet Günay, 16 Ocak Basın Onur Günü Haftası nedeniyle gazetemizi ziyaret etti. Ziyarette Başkan Günay’a AK Parti Çayırova İlçe Başkan Yardımcısı Vahit Terzi ile AK Parti Çayırova İlçe Teşkilat yöneticileri Mehmet Bayındır, Alim Baş eşlik etti. Gazetemiz imtiyaz sahibi Olcay Karabağ tarafından ağırlanan AK Parti Çayırova İlçe Teşkilat yöneticileri yayıncılık hayatında gazetemize “başarılar” diledi. Karabağ ise gerçekleştirdiği ziyaretten ötürü Günay ve beraberindekilere “teşekkür” etti.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.