GTÜ Girişimcilik Zirvesi Davetiye&Program Akışı « Bölge Haber Gazetesi

5 Temmuz 2022 - 21:34

GTÜ Girişimcilik Zirvesi Davetiye&Program Akışı

GTÜ Girişimcilik Zirvesi Davetiye&Program Akışı
Son Güncelleme :

22 Mayıs 2022 - 15:49

36 views

Gebze Teknik Üniversitesi; Türkiye’de girişimcilik ekosisteminin desteklenmesi ve küresel girişimcilik vizyonunun geliştirilmesine yönelik faaliyetlerimiz yoğun şekilde devam etmektedir. Bu faaliyetlerin önemli bir parçası olan GTÜ Girişimcilik Zirvesi’nin bu yıl altıncısı gerçekleştirilecektir. Zirve’nin temel hedefi; girişimciliğin küresel gelişimine yön veren fikir liderlerini, bölge sanayicileri ve öğrenciler ile bir araya getirerek girişimciliği desteklemek, başarı hikâyelerini yaymak ve ideal girişimcilik ekosistemini oluşturmak için iş birliklerine zemin hazırlamaktır.

Bu yılki teması “Tarım Girişimciliği ve Yenilikçi Tarım Teknolojileri” olan “Gebze Teknik Üniversitesi Girişimcilik Zirvesi”, 25 Mayıs 2022 tarihinde GTÜ Kongre Merkezi’nde gerçekleşecektir. Zirve, alanında ilgili paydaşlarla birlikte tarımda öncü şirketleri ve genç girişimcileri üç oturumda ağırlayacaktır. Türkiye’nin tarımsal girişimcilik ekosistemine yön veren liderlerinin ve geleceğin potansiyel girişimcilerinin bir araya geleceği Zirve, Türkiye’nin “girişimcilik” vizyonu ile ilgili sürecin iyi yönetilmesine katkı sağlayacaktır.

Bu bağlamda, 25 Mayıs 2022 Çarşamba günü teşriflerinizle girişimciliğin geleceğini birlikte inşa etme heyecanımıza ortak olmanızdan onur duyarız.

Değerli katkınız ve ayıracağınız vakit için şimdiden teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

YORUM YAP

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments