Çayırova Giresunlular Derneği Başkanı Recep Akıllı, Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi’ye teşekkür etti. Akıllı sosyal meydadaki hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi: “Göreve geldiği günden beri Tüm Çayırova’lıların hizmetkarı olan Kıymetli Hemşehrimiz Çayırova Belediye başkanımız Sayın: Bünyamin Çiftçi Beye ve Ekibine, Emniyet Mensubu arkadaşlara , Sağlık çalışanlarımıza , Gıda sektörü çalışanlarımıza Bu zor süreçte kendi sağlıklarını tehlikeye atarak gece gündüz demeden bizler için yaptıklarından dolayı Tüm Çayırova Giresunlular adına ve Tüm ayırovalılar adına müteşekkiriz”
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.