Kısa adı GEGDER olan Gebze Gazeteciler Derneği, 10. kuruluş yıldönümünü kutlayan Hedef Gazetesi’ni ziyaret etti. Hedef ailesini mutlu gününde yalnız bırakmayan GEGDER , Hedef Gazetesi kurucusu Abbas Sır’a “hayırlı olsun” temennisinde bulundu. GEGDER Başkanı Ahmet Oğuz’un yaptığı ziyarette yönetim kurulu üyelerinden gazetemiz genel yayın yönetmeni Olcay Karabağ, Zeynel Oğuz, ile Türkiye Gazeteciler Federasyonu Başkanvekili Levent Altun hazır bulundu.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.