Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla koronavirüse yakalandığını duyurdu. Başkan Şayir açıklamasında, “Değerli hemşerilerim, dün yaptırdığım Covid 19 testinde benim de testim pozitif çıktı. Şu anda sağlık durumum gayet iyi, Doktorlarımızın tavsiyelerine uyup bir an önce sağlığımıza kavuşmayı diliyorum. Herkese sağlıklı günler diliyorum.” ifadelerini kullandı.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.