Korona Virüsü nedeniyle evinden çıkamayan 65 yaş üstü vatandaşlara yardım etmek amacıyla kurulan Çayırova Vefa Grubu gece gündüz çalışıyor. Bu fotoğraf bu gece çekildi. Vefa Grubu iş başındaydı…. Gece 00:10 Çayırova Belediyesi Özel Kalem Müdürü Aydın Turan, Sosyal İşler Müdür Talha Dülgerbaki ve Çayırova Belediyesi Vefa Koordinasyon Merkezi Ekibi.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.