Gebze’de işyerinden hırsızlık yaptığı belirlenen birisi kadın 2 aranılan hırsızlık zanlısı İzmit’te polis tarafından yakalandı. Alınan bilgilere göre kuyumcu gibi işyerlerine dadanan hırsızların piyasa değeri 100 bin TL’yi bulan altın çaldığı öğrenildi. Yakalanan şüphelilerden A.Y’nin 25, H.İ’nin de 6 ayrı suçtan kaydının olduğu öğrenildi. KOcaeli İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Asayiş Büro Müdürlüğü’nde işlemleri tamamlanan şüpheliler sevk edildikleri nöbetçi hakimlik tarafından tutuklandı.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.