Gebze Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri ilçe genelinde denetimlerine devam ediyor. İlçede faaliyetlerine devam eden esnafları belirli periyotlarla ziyaret eden zabıta müdürlüğüne bağlı ekipler; hijyen, maske ve temizlik konularındaki denetim ve uyarılarını da sürdürüyor. Gebze Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekipler ayrıca; ilçede faaliyetlerine devam eden ve 07.12.2020 tarih 2020/132 sayılı il umumi hıfzıssıhha kararına istinaden saat 20.00’de sona erdirmeleri gereken esnafları da denetliyor. Zabıta ekipleri, işyerlerinin belirlenen saatte faaliyetlerine son vermeleri konusunda hatırlatmalarda bulunuyor.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.