Gebze’nin Pelitli köyünde faaliyet gösteren ve çok sayıda geri dönüşüm firmasının bulunduğu tesiste bu sabah saatlerinde çıkan yangın korkulu dakikalar yaşanmasına neden oldu. Yaklaşık bin 500 metrekarelik alandaetkili olan yangın yaklaşık 2 saatlik bir çalışma sonrasında söndürüldü. Yangının atık lastik ve hurdalik depo alanında başladığı ve yayıldığı öğrenildi.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.