Gazilerimizin Hayır Duaları Alındı « Bölge Haber Gazetesi

17 Ağustos 2022 - 01:31

Gazilerimizin Hayır Duaları Alındı

Gazilerimizin Hayır Duaları Alındı
Son Güncelleme :

14 Aralık 2021 - 14:26

126 views

Gazilerimizin Hayır Duaları Alındı

Valimiz Seddar Yavuz’un talimatlarıyla Gönülden Gönüle projesi kapsamında ziyaretler yapmak üzere görevlendirilen Vali Yardımcılarımız, ilimiz genelinde yaptıkları hane ziyaretlerine devam ediyorlar.

Valimiz Seddar Yavuz’un örnek projelerinden biri olan Gönülden Gönüle projesi kapsamında bugün İzmit ilçemizde ikamet eden 8 gazi ve gazi ailesini hanelerinde ziyaret eden Vali Yardımcısı Abdul Rauf Ulusoy, sıkıntı ve taleplerini dinleyerek onlarla hemhal oldu. 

Vali Yardımcısı Abdul Rauf Ulusoy, Vali Seddar Yavuz’un selamlarını ilettiği ziyaretlerde Kıbrıs Gazilerimiz; Zekeriya Özcan, Bahattin Karagöz, Seyit Ali Öztürk, Muzaffer Uğurlu, Nihat Elyıldırım, Osman Sarı, Nazım Buğra ve Mehmet Koç’un evlerine misafir oldu. Gülen ve mutlu gözlerle karşılanan Vali Yardımcısı Abdul Rauf Ulusoy, her biriyle yakından ilgilenerek, hal hatırlarını sordular.  

Mutlulukları yüzlerinden okunan gazilerimiz ve aileleri Vali Seddar Yavuz’a selamlarını ileterek şunları söylediler: “Devletimiz biz gazilere maddi ve manevi anlamda her türlü yardımı ve desteği sunuyor. Devletimiz sağ olsun var olsun.  Yapılan bu ziyaretler bizleri manevi olarak da ziyadesiyle memnun ediyor. Her zaman yanımızda olan Sayın Valimize ve devlet büyüklerimize teşekkür ediyoruz.” diyerek, memnuniyetlerini belirttiler.

YORUM YAP

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments