Şehit Eren Bülbül’ün ismi Çayırova Mahallesi Ali Haydar Efendi Caddesi üzerinde bulunan üst geçitte yaşayacak. Üç yıl önce Trabzon’un Maçka ilçesinde PKK’lı teröristler tarafından şehit edilen Eren Bülbül’ün ismi Çayırova’da yaşayacak. Çayırova Belediyesi’nin Şehit Eren Bülbül’ün isminin ölümsüzleştirilmesi ile ilgili teklifi Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Haziran ayı Meclis toplantısında kabul edildi. Eren Bülbül’ün, 24 Haziran 2017 tarihinde ‘Biri de çıkıp demiyor ki: Eren iyi ki varsın.” Paylaşımının üçüncü yıl dönümünde gerçekleşen Büyükşehir Belediyesi Haziran Ayı meclis toplantısında Çayırova Belediyesi’nin söz konusu teklifi oy birliğiyle kabul edildi. Eren Bülbül’ün ismi Çayırova Mahallesi Ali Haydar Efendi Caddesi üzerinde bulunan üst geçitte yaşayacak.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.