Gebze Ticaret Odası Meclis Üyesi Erdoğan Şahin (53) vefat etti. Geçtiğimiz yıllarda kalp ameliyatı geçiren Şahin bir süredir sağlık sorunlarıyla uğraşıyordu Şahin dün gece kaldırıldığı özel bir sağlık merkezinde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Şahin, bölgemizde geçtiğimiz yıllarda Gebze Belediye Meclis Üyeliği de yapmıştı. Şahin’nin cenazesi memleketi Tokat’ta son yolculuğuna uğurlandı. Erdoğan Şahin’in cenazesi 16 Haziran 2020 tarihinde ikindi namazına müteakiben Tokat Niksar Hacılı Köyü Camiisi’nden ebediyete uğurlanacak.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.