Boğaziçi Üniversitesi’nde Kabe-i Muazzama’ya yapılan saygısızlığa yönelik MHP Çayırova İlçe Başkanı Yunus Emre Düzdaban’dan tepki geldi. Düzdaban yaptığı açıklamada,”Kabeyi muazzam bir taraftan, dört Asır Mekke ve Medine’yi koruyan iki Dünya serveri olan Hz Muhammed (S.A.S) naciz ve latif ruhları incelmesin diye tren raylarına keçi deresi işleyen kutsal emanetlerin hamisi olan ecdadımız Ali-ye Osmanlı Devleti diger taraftan Lut Kavminin torunları olan LGBT’liler tarafından Boğaziçi Üniversitesi Kampüsüsünde Kabei Muazzamı Resmedilip daha sonra yerlere atılarak çirkin saldırı yapılmıştır. Bu çirkin saldırı yapanların Allah’ın Laneti gazaba hep üzerlerinde olsun” dedi.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.