MHP Çayırova İlçe Başkanı Yunus Emre Düzdaban, son zamanlarda emniyet mensuplarına yapılan saldırıları kınadı. Düzdaban, konuyla ilgili olarak ,”Son zamanlarda özellikle Emniyet güçlerimize Algı operasyonları yapılarak hedef tahtasına Oturtanlar sudan sebeplerle Polislerimize Saldıran Kim ve Kimler varsa Şeref ve Onur yoksullarıdır. Biz Ülkücü hareket ve Milliyetçi Hareket partisi olarak sonuna kadar Kolluk kuvvetlerinizin yanındayız.”ifadelerini kullandı.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.