Gebze’de ‘Doğru Tercih’ hızlı başladı. Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz’ün talimatıyla kültür ve sosyal işler müdürlüğü bünyesinde açılan ‘Doğru Tercih’ sınavlara hazırlık kurslarında dersler başladı. Spor Bilimleri, POMEM, PMYO, Askeri Okullar ve Bekçilik sınavlarına hazırlık için açılan kursta dersler, alanında uzman eğitmenler eşliğinde yapılıyor. Lise ve üniversite mezunu gençlerin ilgi alanlarına hitap eden sınavlara hazırlık için başvurduğu Doğru Tercih Sınav Hazırlık kurslarında, katılımcılardan ücret alınmıyor.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.