Özel Seymen Eğitim Kurumları Darıca Ayşe Seymen Yerleşkesi Sosyal Bilimler zümresi rehberliğinde, Ortaokul-Anadolu Lisesi müdürü Yalçın Uzuner, branş öğretmenleri ve Ortaokul-Lise öğrencileri Cumhuriyet’in 100. yılında Ata’nın huzurunda idi.
İstiklâl ve Hürriyet kulelerinden geçtikten sonra Aslanlı Yol’da ilerlerleyerek tören meydanına ulaşan ve askerlerin nöbet değişimine de tanıklık eden öğrenci ve öğretmenler, Mozole ziyaretinde Cumhuriyet’in Kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün huzurunda duygu dolu anlar yaşadılar.
Eğitimi sadece okul ortamıyla sınırlamayıp yaşamın tüm alanlarında dolu dolu yaşayan Seymen Ailesi’nin bir parçası olmaktan gurur duyan Seymenli öğrenciler ve öğretmenler, Cumhuriyet’in 100. yılında Ata’nın huzurunda olmanın gururu ve mutluluğu ile ziyaretlerini tamamladılar.