Gebze Çözüm Koleji yerel basını bir kahvaltı programında ağırladı. Gebze’deki medya yöneticileri ve gazetecilerin dahil olduğu kahvaltı programının ev sahipliğini Gebze Çözüm Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Ertuğrul Taşlı yaptı. Taşlı, kahvaltıya katılan medya yöneticileri ve gazetecilerin sorularını yanıtladı. Özellikle Çözüm Kolejinin eğitim modeli olan Ayserden bahseden Yönetim Kurulu Başkanı, Çözümün dilleri konuşturan, yetenekleri geliştiren ve sınavları kazandıran okul anlayışını ortaya koydu. Gebze Çözüm Kolejinin sosyal etkinliklere, değerler eğitimine ve dil öğrenmeye verdiği önemi anlattı. Ertuğrul Taşlı, Cumhurbaşkanımızın gündeme getirdiği eğitimde reform ile ilgili medya mensuplarının sorduğu sorulara da cevap verdi. Kahvaltı programının ardından medya mensupları okul binasını gezdi.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.