Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, 65 yaş üstü vatandaşlarla bayramlaştı. Bugün yeniden sokağa çıkan 65 yaş üstü vatandaşları unutmayan Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, Çayırova’nın çınarları olan yaşlılarla bir süre sohbet etti. Kentin değişik noktalarını gezen ve 65 yaş üstü vatandaşlarla buluşan Başkan Çiftçi, Ramazan Bayramı’nı tebrik ettiği yaşlılara sağlık ve mutluluklar diledi. Parklarda ve evlerinin bahçelerinde nefes almaya çıkan yaşlılara çikolata ve maske ikram eden Başkan Çiftçi, “ Geçmişimiz ve rehberimiz olan yaşlılarımıza minnettarız ve her zaman onların hizmetkarıyız. ”dedi.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.